بهترین باشگاه بدنسازی تهران برای بانوان

بهترین باشگاه بدنسازی تهران برای بانوان

بهترین باشگاه های بدنسازی بانوان در تهران

ورزش بانوان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. عموما در کشور ما ایران خانم ها کمتر ورزش می کنند و علاقه کمتری نسبت به ورزش کردن از خود نشان می دهند. این در حالی است که ورزش کردن خانمها باعث افزایش سلامتی جامعه میشود. یکی از ورزش هایی که خانم ها بیشتر به آن علاقه نشان می دهند ، ورزش بدنسازی و فیتنس است که با مراجعه به باشگاه های بدنسازی و کار با دستگاه های مختلف هم باعث ایجاد نشاط و سلامتی در فرد میشود و هم باعث کاهش وزن و تناسب اندام که اهمیت بسیار زیادی دارد.

در این مقاله قصد داریم بهترین باشگاه های تهران رو معرفی کنیم که امیدواریم برای شما عزیزان مفید باشد.

بهترین باشگاه بدنسازی تهران مخصوص آقایان

بهترین باشگاه بدنسازی تهران مخصوص آقایان

برترین باشگاه های بدنسازی آقایان در تهران

رشته بدنسازی و فیتنس در بین ایرانی ها مخصوصا آقایان بسیار پرطرفدار است. رشته بدنسازی و فیتنس نیازمند کار با دستگاه های مختلف و انجام حرکات مختلف برای تقویت عضلات بازو ، سرشانه ، سینه ها ، شکم و پاها می باشد. این حرکات نیازمند دستگاه های مختلف و البته به روز می باشد. پیدا کردن باشگاهی که از لحاظ امکانات ، بهترین امکانات را داشته باشد و از نظر قیمت نیز به صرفه باشد نسبتا کم است. ما برای شما لیست بهترین باشگاه های بدنسازی تهران را که مخصوص آقایان هست ، آماده کرده ایم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

20 بهترین باشگاه تهران که باید بشناسید

بهترین باشگاه های تهران

بهترین باشگاه های تهران

پیدا کردن بهترین باشگاه ها یا بهتر بگیم پیدا کردن یک باشگاه خوب کار خیلی سختی هست. شما تا به یک باشگاه نروید و حداقل یک هفته در آن باشگاه تمرین نکنید متوجه خوب یا بد بودن آن نمیشوید. از امکانات باشگاه قبل از ثبت نام به طور کامل نمی توانید مطلع شوید و حتی طرز برخورد مسئولان باشگاه و مربیان را نیز همینطور. ما در سایت جیمر که مرجع باشگاه ها و ورزشکاران است ، تجربه رفتن به باشگاه های مختلف را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. سعی میکنیم تا تجربه سایر افراد را نیز در سایت قرار دهیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

چند مورد در پیدا کردن یک باشگاه خوب بسیار اهمیت دارد :

1- امکانات و تجهیزات :

امروزه ورزش های مختلف به تجهیزات و وسایلی نیاز دارد که کار با آنها ورزش کردن را بسیار راحت تر میکند و ورزشکار نتیجه بهتری می گیرد. این امکانات در برخی از ورزشها مثل ورزشهای رزمی کمتر احساس می شود و در برخی از ورزشها مثل بدنسازی بیشتر .

2- مربیان باشگاه :

مربی ها نقش بسیار پر رنگی در خوب یا بد بودن باشگاه دارند. این مربیان هستند که شما را به عنوان یک ورزشکار تعلیم می دهند و نکات یک ورزش و بایدها و نبایدهای آن را به شما گوشزد می کنند پس باید یک مربی علم کامل نسبت به ورزشی که آموزش می دهد را داشته باشد و علاوه بر آن قدرت انتقال آن را نیز داشته باشد. از جمله مسائل مهم در مورد مربیان اخلاق آنها است که برای شاگردان بسیار اهمیت دارد.

3- مسافت :

یکی دیگر از مسائلی که افراد با آن سر و کار دارند بعد مسافت است. اغلب افراد ترجیح می دهند که باشگاه نزدیک خانه باشد. اما اگر باشگاه خوبی کمی دورتر از منزل شما باشد اما از هر لحاظ بصرفه باشد و مربیان خوبی هم داشته باشد حتما ترجیح میدهید که کمی دورتر از منزل به باشگاه بهتری بروید.

باشگاه های ورزشی و شبکه های اجتماعی

باشگاه های ورزشی و شبکه های اجتماعی

تاثیر شبکه های اجتماعی بر باشگاه ها

شبکه های اجتماعی جزء جدانشدنی از زندگی امروزه افراد است و بر مسائل مختلف زندگی تاثیر می گذارد. در برخی افراد این تاثیر کمتر و در برخی بسیار زیاد است. نمی توان این مورد را نادیده گرفت که شبکه های اجتماعی امروزه بر ورزش نیز تاثیرگذار بوده است. کم نیستند افرادی که برای دیده شدن در شبکه های اجتماعی به باشگاه ها می روند و یک ورزش را دنبال می کنند. میخواهیم در این مورد بیشتر بحث کنیم و مواردی را که مدیران باشگاه ها برای تاثیر بهتر بر عملکرد باشگاه داشته باشند را بررسی کنیم :

1- چالش راه بیندازید :

امروزه چالش ها در شبکه های اجتماعی توسط افراد به خوبی پذیرفته میشوند. چالش ها انواع مختلف دارند و هدف های مختلفی را به دنبال خود دارند. چالش های ورزشی می تواند با اهداف ورزش کردن حداقلی ، آماده سازی بدن برای انجام یک حرکت خاص و … باشد. به طور مثال چالش حرکت پلانک که افراد می توانند با فیلم گرفتن از خود نشان دهند که چند دقیقه میتوانند در حالت پلانک بمانند و آمادگی جسمانی خود را به نمایش بگذارند. یا به طور مثال چالش های روزانه میتوانید راه بیندازید. به طور مثال یک چالشی که مرسوم شد چالش سی روزه هر روز صد شنا سوئدی بود که افراد با سی روز این چالش نتایج بسیار خوبی می گرفتند و عکسهای قبل و بعد این چالش را منتشر می کردند و بقیه اختلاف این سی روز را تنها با یک چالش مشاهده می کردند. با کمی خلاقیت می توانید چالش های خیلی جالبی داشته باشید و از شبکه های اجتماعی بیشترین استفاده را ببرید.

2- با اعضای باشگاه در ارتباط باشید :

یکی از استفاده های بسیار عالی از شبکه های اجتماعی در ارتباط بودن با اعضای باشگاه است. اگر پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام ، گروه واتس اپ یا هر شبکه اجتماعی دیگری دارید از اعضای باشگاه خود بخواهید که در این کانال های ارتباطی عضو شوند و با آنها از این طریق در ارتباط باشید. به طور مثال به اعضای باشگاه بگوئید که فیلم های آموزشی بسیار خوبی در کانال تلگرام قرار خواهد گرفت و یا تغییرات و اخبار از طریق پیج اینستاگرام اطلاع داده می شود که همین کارها باعث ایجاد ارتباط اعضای باشگاه با شما از طریق شبکه های اجتماعی می شود.

3- از ظرفیت اعضای باشگاه استفاده کنید :

یکی از مواردی که اکثر مسئولان باشگاه ها فراموش می کنند استفاده از خود ورزشکاران می باشد. اکثر ورزشکاران دوست دارند که دیده شوند. اگر شما در شبکه های اجتماعی قوی هستید و مثلا فالوورهای زیادی در اینستاگرام دارید سعی کنید ورزشکاران باشگاه خودتون رو نیز به دیگران نشان دهید. میتوانید بعد از هر چند پست یک پستتان به ورزشکاران خوب باشگاه اختصاص یابد و با قرار دادن عکس و مشخصات ، توضیحاتی در مورد آن ورزشکار بدهید.

بهترین باشگاه های بدنسازی جهان

بهترین باشگاه های بدنسازی جهان

بهترین باشگاه بدنسازی و فیتنس دنیا

از لذت بخش ترین کارها برای افرادی که در ورزش فیتنس و بدنسازی فعالیت دارند رفتن به باشگاه و تمرین کردن است. بعید میدونم چیزی لذت بخش تر از رفتن به باشگاه برای این افراد باشد اون هم اگر بعد از یک روز سخت کاری باشد ! جذابیت های یک باشگاه بدنسازی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. حضور مربیان حرفه ای ، دستگاه های پیشرفته و به روز ، محیط و رنگ بندی خاص باشگاه ، افراد حرفه ای که در باشگاه حضور دارند و … که هر کدام از این موارد میتواند باعث شود که یک باشگاه تبدیل به عالی شود.

در این مقاله میخواهیم بهترین باشگاه های جهان را بررسی کنیم و البته خاص ترین هاشون رو . شاید باشگاه های بسیار خوب دیگری هم وجود داشته باشند اما ما در لیست خودمون این چند باشگاه رو آوردیم :

20- TULUM JUNGLE GYM :

شاید در نگاه اول باشگاه خوبی به نظر نرسد و مثل یک باشگاه لوکس دارای امکانات زیادی نباشد اما خاص بودن این باشگاه بدنسازی طرفداران زیادی را پیدا کرده است و توریست هایی که به مکزیک مسافرت می کنند یکی از جذابیت هایی که برای دیدن آن می روند همین باشگاه ساحلی است. همانطور که در عکس مشاهده می کنید تمام تجهیزات این باشگاه از چوب درختان جنگل می باشد و دمبل ها و وزنه های مختلف از آن ساخته اند و حتی از کنده درختان نیز استفاده شده است. از جذابیت های اصلی این باشگاه راه رفتن بر روی شن های ساحل و تماشای دریا است.

.

19- MUSCLE BEACH GYM :

باشگاه بعدی نیز یک باشگاه ساحلی که نزدیک به شهرهای لس آنجلس و کالیفرنیا می باشد. این باشگاه بسیار قدیمی است و شاید باورتان نشود که بگوییم در سال 1930 یعنی حدود 90 سال پیش تاسیس شده است که علاقمندان بسیاری در این باشگاه ورزش می کنند. هزینه ورودی این باشگاه برای هر جلسه 10 دلار می باشد. همچنین در مانیتور بزرگی مسابقات و رویدادهای وزنه برداری نمایش داده میشود که باعث ایجاد حس بهتری در باشگاه می شود.

.

DOHERTY’S GYM :

بهترین مربی بدنسازی

بهترین مربی بدنسازی

بهترین مربی بدنسازی ایران

انتخاب بهترین ها همیشه سخت است مخصوصا اگر این انتخاب از بین مربع خوب بدنسازی کشور ما باشد عمو می خواهیم کمی در مورد ویژگی های یک مربی خوب صحبت کنیم تا بتوانید به راحتی بهترین مربی ایران را انتخاب کنید

مدرک مربی گری

یکی از ویژگی هایی که یک مربی خوب باید داشته باشد این است که مدرک های مورد نیاز و معتبر را داشته باشد درست است که مدرک ارتباطی با مهارت فرد ممکن است نداشته باشد و خیلی از افراد می گویند که ما به طور تجربی بدنسازی راه یاد گرفته‌ایم وسایلی هایی که مدرک دارند کارمان بهتر است اما باید در نظر داشته باشیم در کلاس هایی که برای مربی ها ساعت های مختلف برگزار می شود نکاتی گفته می شود که برای انتقال تجربه بسیار مفید است با یک فردی که سال به دست آورده می‌تواند با نکاتی که در کلاس های مختلف مربیگری گفته می شود این تجربیات را به شاگردان خود انتقال دهد و در واقع انتقال اطلاعات فرد . به این نکته توجه کنید که اگر مربی کارت مربیگری درجه ۳ نداشته باشد در واقع یک مربی غیر قانونی محسوب می شود نداشتن این کارت مربی گری حداقل مدرک مورد نیاز برای این کار می باشد

بدن مربی

یکی از گزینه هایی که می شود به خوبی مربیان را از هم تشخیص داد فیزیک بدنی خود مربی است این نکته کاملا واضح است اگر فرد می‌توانست تغییر خوبی در بدن شما هم ایجاد کند این تغییر را حتماً در بدن خود ایجاد کرده است پس توجه به مربی از اهمیت بالایی برخوردار است

اخلاق مربی

یکی از نکاتی که کمتر می شود اخلاق یک مربی است یک مربی باید بتواند تجربیات خود را به خوبی به شما انتقال دهند وسایل اخلاق تند داشته باشد و با هر سوال شما از کوره در برود یا با بی حوصلگی جواب شما را بدهد مطمئنا نتیجه مطلوبی نخواهد گرفت همچنین نکته دیگر این است که اخلاق مربی با اخلاق شما جور باشد این نکته را نیز می توان صحبت کردن با مربی دریافت . به طور مثال یک مربی با اخلاق از مربی های دیگر بدگویی نمی کند و کار دیگران را زیر سوال می برد کاملا برعکس از همکاران خود تعریف می کند آنها را بالا میبرد

میزان انگیزه مربی

یکی از کارهایی که یک مربی بدنساز باید انجام دهد انگیزه دادن به شاگردان خود است در ورزش های سخت مثل بدنسازی انگیزه ورزشکاران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است این انگیزه را یک مربی خوب بهترین شکل ممکن می تواند به شاگردان خود القا کند پس باید در نظر داشته باشید اگر یک مربی خودش انگیزه ای نداشته باش نمی‌تواند به شما انگیزه و روحیه بدهد و به همین دلیل پیشرفت شما با مشکل روبرو خواهد شد

تجربه مربی

از نکات مهم این است که یک مربی باید با تجربه باشد به طور مثال قبلاً در باشگاه دیگر به عنوان کمک مربی کار کرده باشد و اساتید مختلف به تجربه کرده باشد دو مورد از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا تجربه شبی که یک شبه به دست بیاید و برای دانستن نکات مختلف باید با اساتید خبره سر و کار داشت از آنها کسب تجربه و تجربه های خود سود افزود

چند ساعت ورزش کنیم تا به تناسب اندام برسیم

روزانه چقدر ورزش کنیم

روزانه چقدر ورزش کنیم

یکی از سوال های که اکثر افراد می پرسند این است که کس کردن در روز کافی است اگر بخواهیم در یک جمله جواب این سوال را بدهیم باید بگویم که بستگی به هدف شما دارد هدف شما از ورزش کردن چیست

مشاهده می شود که در بین ورزشکاران حرفه ای مثلاً کشتی‌گیران بوکسور هایی که برای تیم ملی ورزش می کنند در روز سه وعده تمرین های فشرده و سنگین دارند قطعا اگر یک فرد عادی که در طول عمر خود زیاد ورزش نکرده است چه و در روز تمرین کند و به خود فشار زیادی بیاورد قطعه ۲۴ مشکلات و بیماری های مختلف می شود اما این کار برای یک ورزشکار تیم ملی کاری عادی می باشد

اما اگر می خواهید در منزل تمرین ها و نرمش های روزانه برای جلوگیری از بیماری ها و همچنین رسیدن به تناسب اندام را داشته باشید روزانه باید ببینه ۴۵ دقیقه تا یک ساعت تمرین کنید

پیشنهاد این است که ۱۰ دقیقه اول برای گرم کردن که با حرکات کششی شروع می شود با حرکات جهشی مثل طناب زدن می تواند ادامه پیدا کند بعد پل دقیقه تمرین اصلی مثل کار با وزنه و ۱۰ دقیقه آخر برای سرد کردن و حرکات کششی اختصاص یابد و شما می توانید با کمتر از یک ساعت تمرین کردن به تناسب اندام و آمادگی جسمانی خوبی برسید.

بهترین ورزش باشگاهی برای لاغری

بهترین ورزش باشگاهی برای لاغری

بهترین ورزش برای کاهش وزن

در دنیای امروز سبک زندگی افراد بسیار متفاوت نسبت به قبل شده و اکثر کارها نشستن در جای خود انجام میشود متحرک از افراد کم است شاهد اضافه وزن در افراد می باشیم برای کاهش وزن عدم نیاز به ورزش و برنامه غذایی درست کنیم این سوال برای خیلی ها پیش میاد که بهترین ورزش برای کاهش وزن و تناسب اندام چه ورزش است به طور کلی می شود که هر ورزشی که تحرک بالایی داشته باشد میزان تعریق در بدن را افزایش دهد به اصطلاح چربی سوزی بالایی دارد اما بیشتر تمایل دارند تا تا تا ورزش ها را به صورت گروهی یا انفرادی در باشگاه ها انجام دهند به همین دلیل شما لیستی از ورزش ها را آماده کرده ایم

شنا

شاید خیلی از افراد هر چند که ورزش شنا کمکی به چربی سوزی نمی کند چون موقع شنا کردن حتی یک قطره عرق از بدن خارج نمی شود اما بر خلاف باور عمومی باید گفت یکی از بهترین ورزش ها برای کاهش وزن و چربی سوزی ورزش شنا است اگر به بدن شناگران حرفه ای نگاه کنید ببینید یکی از بهترین و آماده ترین بدن ها را در بین ورزشکاران دارد علاوه بر این شنا کردن باعث آسیب به غضروف های بدن مفصل های زانو مفصل های مچ پا همچنین سایر مشکلات مثل کشیدگی عضلات و غیر نمیشود و این یکی از مزیت های اصلی رشته شنا می باشد البته باید گفت برای نتیجه مطلوب باید شنای سریع را انجام داد تا فشار وارد آمده عضلات را حس کنید

ایروبیک

این ورزشی از ورزشهای مورد علاقه برای خانم ها محسوب می شود در ایران نیز باشگاه های زیادی ورزش را در برنامه خود قرار داده اند به دلیل تحرک بالا و حرکات کششی که در این ورزش وجود دارد عمل چربی سوزی و کاهش وزن خط چشم گیری انجام می شود همچنین باعث تقویت سیستم قلب و عروق می شود اگر به دنبال یک هیجان و گروهی هستید این ورزش را به شما پیشنهاد می کنیم

بسکتبال

اکثر افراد وقتی به دنبال کاهش وزن هستند رشته های ورزشی مثل بسکتبال نمی‌افتند و فکر می کنم وزن دارم تمرین کردن ورزش های مصنوعی بسکتبال برای آنها مناسب نیست اما طبق تحقیقات انجام شده یکی از چربی سوز ترین ورزش های موجود ورزش بسکتبال است و آن هم به دلیل تحرک بسیار بالا می باشد همچنین به دلیل کار با توپ باعث ایجاد هماهنگی بین درگیری بین مغز و اعضای بدن مخصوصا دست می شود این کار نیز به سیستم عصبی بدن کمک می کند پس اگر به دنبال یک ورزش گروهی پرهیجان هستید بسکتبال را به شما پیشنهاد می کنیم

پیلاتس

پیلاتس یکی از ورزش های مهیج برای بانوان می باشد در این ورزش با انجام حرکات و نرمش های مختلف به تقویت عضلات بدن می شود من این ورزش به صورت و معمولاً دارای شور و هیجان بسیار می باشد این ورزش از حرکات کششی و حرکات اصلاحی تشکیل شده است که حتی کسانی که آسیب دیده اند نیز می توانند برای بهبود عضلات از این ورزش استفاده کنند

بدنسازی

یکی دیگر از ورزش های مهم برای جدید و همچنین چربی سوزی ورزش بدنسازی می باشد این ورزش به دلیل کار با وزنه های مختلف و دستگاه های ورزشی تاثیر بسیار زیادی درد عضلات می گذرد همچنین در دسترس بودن این ورزش در باشگاه های مختلف این فصل دیگری است افراد به این ورزش علاقه مند می شوند

امکانات باشگاه کیک بوکسینگ خوب

امکانات باشگاه کیک بوکسینگ

تجهیزات باشگاه کیک بوکسینگ

برای هر ورزش ، تجهیزات و امکاناتی نیاز است که بعضی از آنها حتما باید باشند و برخی دیگر اگر نباشند یا جایگزین آنها باشند نیز از اهمیت کمتری برخوردار هستند. در این مقاله میخواهیم این موضوع رو بررسی کنیم. از آنجایی که تمرین کردن ورزش کیک بوکسینگ بدون رفتن به باشگاه و بدون اینکه زیر نظر مربی باشیم تقریبا غیر ممکن است پس باید در این مورد بیشتر بدونیم که یک باشگاه کیک بوکسینگ خوب به چه امکانات و تجهیزاتی نیازمند است.

تجهیزات فیزیکی :

1- کیسه بوکس : یکی از مهمترین روش های تمرین در ورزش کیک بوکس ، استفاده از کیسه بوکس های مختلف است به طوری که ورزشکار به کیسه بوکس ضربه میزند و با این کار قدرت و سرعت ضربات پا و دست خود را افزایش می دهد. پس دقت داشته باشید که یک باشگاه خوب حتما باید کیسه بوکس داشته باشد تا تمرینات با کیسه را از دست ندهید. کیسه ها معمولا به سه دسته تقسیم می شوند :

الف – کیسه های تمام قد : این کیسه ها معمولا از سقف تا زمین ارتفاع دارند و از وزن بیشتری برخوردار هستند و با برخورد ضربات به راحتی حرکت نمی کنند. این کیسه ها بیشتر برای ضربات پا یا ضربات ترکیبی دست و پا استفاده میشود.

ب- کیسه های نیم تنه : این کیسه ها معمولا به اندازه بالا تنه انسان اندازه دارند و بیشتر برای ضربات دست استفاده میشود و با زدن ضربات به سمت عقب حرکت می کنند. اندکی حرکت برای جلوگیری از آسیب دیدن مچ و عضلات دست ها می باشد.

ج- کیسه های سرعتی : این کیسه ها معمولا بسیار کوچک هستند و از دو مدل دو طرفه و یک طرفه تشکیل شده اند که یک کیسه کوچک است و ورزشکار با ضربات بسیار سریع ، دست و مغز خودش را هماهنگ می کند و باعث افزایش سرعت دست چشمگیر در ورزشکار می شود.

2- رینگ : رینگ یکی دیگر از امکاناتی است که برای باشگاه ها مزیت به حساب می آید. البته اهمیت رینگ در یک باشگاه آنقدر مهم نیست که مانع پیشرفت شما در این ورزش شود ولی ورزشکارانی که به طور حرفه ای در رشته کیک بوکس کار می کنند به خاطر شبیه شدن شرایط به شرایط مسابقه ترجیح میدهند که در رینگ تمرین کنند. البته رینگ برای ورزشکاران تازه کار نیز بسیار جذاب است و دیده میشود که خیلی از افراد به دنبال باشگاهی می گردند که حتما رینگ داشته باشه .

فضای کافی : یکی از مسائلی که باید به آن توجه کرد فضای کافی و مناسب باشگاه است. حتما توجه داشته باشید که به هنگام انجام تمرینات و نرمش ها بر اساس تعداد افراد باید فضا وجود داشته باشد و نبود فضای کافی مانع از تمرین کردن شما نشود. به طور مثال برخی از باشگاه ها به قدری کوچک هستند که خیلی از تمرینات را نمیشود انجام داد و افراد مجبور هستند از آنها چشم پوشی کنند.

مربی خوب : یکی از مهمترین نکاتی که برای یک باشگاه خوب مهم است ، داشتن یک مربی کیک بوکسینگ خوب است. شخصی که هم مهارت و تجربه بالایی داشته باشد و هم دلسوز باشد و با دست باز فنون را به شاگردانش یاد بدهد. اگر میخواهید بهترین مربی های کیک بوکس را پیدا کنید ما در سایت جیمر لیست کاملی از بهترین مربی ها را برای شما آماده کرده ایم.

نور کافی : یکی از عواملی که بعضی ها فراموش می کنند ، نور کافی به هنگام تمرین کردن است. دیده شده که برخی از باشگاه ها برای ایجاد حس بهتری در باشگاه ، نور کمی در باشگاه روشن می کنند و همین کار باعث میشود تا ورزشکاران به علت نداشتن دید کافی در باشگاه آسیب ببینند. پس حتما توجه داشته باشید که زیبایی باشگاه با نور مناسب باید همراه باشد.

5 روش بازاریابی باشگاه ها

بازاریابی برای باشگاه ها

بهترین ایده های بازاریابی باشگاه

همیشه برای صاحبان کسب و کارها بازاریابی یکی از دغدغه های اساسی بوده و این مسئله برای صاحبان باشگاه ها نیز وجود دارد. هزینه های اجاره ، خرید و نگهداری دستگاه ها و … باعث میشود تا صاحبان باشگاه ها به فکر بازاریابی برای کار خود باشند تا در اداره باشگاه موفق باشند. در این مقاله سعی کردیم بهترین ایده های بازاریابی برای باشگاه ها را برای شما جمع آوری کنیم تا توانسته باشیم کمک کوچکی کنیم

1- در شبکه های اجتماعی فعال باشید :

امروزه درصد قابل توجهی افراد وقت خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند. حضور افراد در شبکه های اجتماعی دلایل متفاوتی ممکن است داشته باشد. از وقت گذراندن و دیدن کلیپ های خنده دار گرفته تا به دنبال مطالب آموزشی و یادگیری که طیف وسیعی از افراد جامعه رو تحت تاثیر قرار می دهد. بسیاری از ورزشکاران برای مسائل ورزشی نیز در شبکه های اجتماعی حضور دارند. همانطور که از اسم یک شبکه اجتماعی مشخص است ، این شبکه ها برای ایجاد ارتباط بین افراد راه اندازی شده است. پس به طور یقین ورزشکاران برای ارتباط با هم و همچنین ارتباط با مربیان و باشگاه ها در فضای مجازی حضور دارند. اگر شما حضور خودتان را قویتر کنید و فعالیتتان طوری باشد که بیشتر دیده شوید قطعا در کسب و کار باشگاه شما نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.

2- در انجمن ها شرکت کنید :

یکی از کارهایی که میتواند شما را متمایز سازد حضور در بحث و گفت و گو هایی است که در انجمن های مرتبط با ورزش انجام میشود. اگر شما خودتان را به عنوان یک کارشناس خبره بتوانید معرفی کنید و به سوالات دیگران پاسخ دهید قطعا در بین ورزشکاران از جایگاه بهتری بهره مند خواهید شد.

3- به ورزشکاران تخفیف بدهید :

یکی از روش هایی که برای بسیاری از ورزشکاران جذاب است ، دریافت تخفیف است. اگر به کار خودتون مطمئن هستید و فکر میکنید که باشگاهتون از هر نظر عالی هست و فقط نیازمند شناخته شدن توسط افراد هستید ، پیشنهاد میکنیم از روش تخفیف های ویژه استفاده کنید تا افراد جدید را به باشگاه خود جذب کنید و از این راه بتوانید مشتریان وفاداری به مشتری های قبلی خود اضافه کنید.

4- یک وبسایت برای باشگاه خود داشته باشید :

علی رغم تبلیغات ها و فعالیت هایی که در فضای مجازی انجام می دهید پیشنهاد میکنیم حتما حتما یک وبسایت مجزا برای باشگاه خود داشته باشید . سایت برای باشگاه شما به منزله پایه و ستون کسب و کار شما در فضای مجازی است. شما میتوانید در سایت خود اخبار مربوط به باشگاه ، زمان کاری ، نام و مشخصات مربیان و همچنین تخفیف هایی که دارید را قرار دهید. همچنین با قرار دادن لینک سایت در شبکه های اجتماعی خود میتوانید بازدیدهای بیشتری برای سایت خود جذب کنید و با گذشت زمان سایت معتبری برای خود داشته باشید.

5- ایجاد رویدادهای رایگان را فراموش نکنید :

رویدادها اگر به درستی و با برنامه ریزی انجام شوند میتوانند یکی از بیشترین تاثیرها را داشته باشند. این رویداد میتواند به طور مثال رویداد یک روز استفاده رایگان از باشگاه باشد و یا ایجاد یک مسابقه بین ورزشکاران . در مورد اینکه چه رویدادی در چه زمانی و به چه صورت راه اندازی کنید تا تاثیر خوبی داشته باشد باید در مورد آن فکر کنید و حتما با افراد متخصص مشورت کنید تا بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.