بهترین باشگاه های بدنسازی جهان

بهترین باشگاه بدنسازی و فیتنس دنیا

از لذت بخش ترین کارها برای افرادی که در ورزش فیتنس و بدنسازی فعالیت دارند رفتن به باشگاه و تمرین کردن است. بعید میدونم چیزی لذت بخش تر از رفتن به باشگاه برای این افراد باشد اون هم اگر بعد از یک روز سخت کاری باشد ! جذابیت های یک باشگاه بدنسازی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. حضور مربیان حرفه ای ، دستگاه های پیشرفته و به روز ، محیط و رنگ بندی خاص باشگاه ، افراد حرفه ای که در باشگاه حضور دارند و … که هر کدام از این موارد میتواند باعث شود که یک باشگاه تبدیل به عالی شود.

در این مقاله میخواهیم بهترین باشگاه های جهان را بررسی کنیم و البته خاص ترین هاشون رو . شاید باشگاه های بسیار خوب دیگری هم وجود داشته باشند اما ما در لیست خودمون این چند باشگاه رو آوردیم :

20- TULUM JUNGLE GYM :

شاید در نگاه اول باشگاه خوبی به نظر نرسد و مثل یک باشگاه لوکس دارای امکانات زیادی نباشد اما خاص بودن این باشگاه بدنسازی طرفداران زیادی را پیدا کرده است و توریست هایی که به مکزیک مسافرت می کنند یکی از جذابیت هایی که برای دیدن آن می روند همین باشگاه ساحلی است. همانطور که در عکس مشاهده می کنید تمام تجهیزات این باشگاه از چوب درختان جنگل می باشد و دمبل ها و وزنه های مختلف از آن ساخته اند و حتی از کنده درختان نیز استفاده شده است. از جذابیت های اصلی این باشگاه راه رفتن بر روی شن های ساحل و تماشای دریا است.

.

19- MUSCLE BEACH GYM :

باشگاه بعدی نیز یک باشگاه ساحلی که نزدیک به شهرهای لس آنجلس و کالیفرنیا می باشد. این باشگاه بسیار قدیمی است و شاید باورتان نشود که بگوییم در سال 1930 یعنی حدود 90 سال پیش تاسیس شده است که علاقمندان بسیاری در این باشگاه ورزش می کنند. هزینه ورودی این باشگاه برای هر جلسه 10 دلار می باشد. همچنین در مانیتور بزرگی مسابقات و رویدادهای وزنه برداری نمایش داده میشود که باعث ایجاد حس بهتری در باشگاه می شود.

.

DOHERTY’S GYM :

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *