بهترین باشگاه های تهران

بهترین باشگاه های تهران

پیدا کردن بهترین باشگاه ها یا بهتر بگیم پیدا کردن یک باشگاه خوب کار خیلی سختی هست. شما تا به یک باشگاه نروید و حداقل یک هفته در آن باشگاه تمرین نکنید متوجه خوب یا بد بودن آن نمیشوید. از امکانات باشگاه قبل از ثبت نام به طور کامل نمی توانید مطلع شوید و حتی طرز برخورد مسئولان باشگاه و مربیان را نیز همینطور. ما در سایت جیمر که مرجع باشگاه ها و ورزشکاران است ، تجربه رفتن به باشگاه های مختلف را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. سعی میکنیم تا تجربه سایر افراد را نیز در سایت قرار دهیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

چند مورد در پیدا کردن یک باشگاه خوب بسیار اهمیت دارد :

1- امکانات و تجهیزات :

امروزه ورزش های مختلف به تجهیزات و وسایلی نیاز دارد که کار با آنها ورزش کردن را بسیار راحت تر میکند و ورزشکار نتیجه بهتری می گیرد. این امکانات در برخی از ورزشها مثل ورزشهای رزمی کمتر احساس می شود و در برخی از ورزشها مثل بدنسازی بیشتر .

2- مربیان باشگاه :

مربی ها نقش بسیار پر رنگی در خوب یا بد بودن باشگاه دارند. این مربیان هستند که شما را به عنوان یک ورزشکار تعلیم می دهند و نکات یک ورزش و بایدها و نبایدهای آن را به شما گوشزد می کنند پس باید یک مربی علم کامل نسبت به ورزشی که آموزش می دهد را داشته باشد و علاوه بر آن قدرت انتقال آن را نیز داشته باشد. از جمله مسائل مهم در مورد مربیان اخلاق آنها است که برای شاگردان بسیار اهمیت دارد.

3- مسافت :

یکی دیگر از مسائلی که افراد با آن سر و کار دارند بعد مسافت است. اغلب افراد ترجیح می دهند که باشگاه نزدیک خانه باشد. اما اگر باشگاه خوبی کمی دورتر از منزل شما باشد اما از هر لحاظ بصرفه باشد و مربیان خوبی هم داشته باشد حتما ترجیح میدهید که کمی دورتر از منزل به باشگاه بهتری بروید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *