باشگاه های ورزشی و شبکه های اجتماعی

تاثیر شبکه های اجتماعی بر باشگاه ها

شبکه های اجتماعی جزء جدانشدنی از زندگی امروزه افراد است و بر مسائل مختلف زندگی تاثیر می گذارد. در برخی افراد این تاثیر کمتر و در برخی بسیار زیاد است. نمی توان این مورد را نادیده گرفت که شبکه های اجتماعی امروزه بر ورزش نیز تاثیرگذار بوده است. کم نیستند افرادی که برای دیده شدن در شبکه های اجتماعی به باشگاه ها می روند و یک ورزش را دنبال می کنند. میخواهیم در این مورد بیشتر بحث کنیم و مواردی را که مدیران باشگاه ها برای تاثیر بهتر بر عملکرد باشگاه داشته باشند را بررسی کنیم :

1- چالش راه بیندازید :

امروزه چالش ها در شبکه های اجتماعی توسط افراد به خوبی پذیرفته میشوند. چالش ها انواع مختلف دارند و هدف های مختلفی را به دنبال خود دارند. چالش های ورزشی می تواند با اهداف ورزش کردن حداقلی ، آماده سازی بدن برای انجام یک حرکت خاص و … باشد. به طور مثال چالش حرکت پلانک که افراد می توانند با فیلم گرفتن از خود نشان دهند که چند دقیقه میتوانند در حالت پلانک بمانند و آمادگی جسمانی خود را به نمایش بگذارند. یا به طور مثال چالش های روزانه میتوانید راه بیندازید. به طور مثال یک چالشی که مرسوم شد چالش سی روزه هر روز صد شنا سوئدی بود که افراد با سی روز این چالش نتایج بسیار خوبی می گرفتند و عکسهای قبل و بعد این چالش را منتشر می کردند و بقیه اختلاف این سی روز را تنها با یک چالش مشاهده می کردند. با کمی خلاقیت می توانید چالش های خیلی جالبی داشته باشید و از شبکه های اجتماعی بیشترین استفاده را ببرید.

2- با اعضای باشگاه در ارتباط باشید :

یکی از استفاده های بسیار عالی از شبکه های اجتماعی در ارتباط بودن با اعضای باشگاه است. اگر پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام ، گروه واتس اپ یا هر شبکه اجتماعی دیگری دارید از اعضای باشگاه خود بخواهید که در این کانال های ارتباطی عضو شوند و با آنها از این طریق در ارتباط باشید. به طور مثال به اعضای باشگاه بگوئید که فیلم های آموزشی بسیار خوبی در کانال تلگرام قرار خواهد گرفت و یا تغییرات و اخبار از طریق پیج اینستاگرام اطلاع داده می شود که همین کارها باعث ایجاد ارتباط اعضای باشگاه با شما از طریق شبکه های اجتماعی می شود.

3- از ظرفیت اعضای باشگاه استفاده کنید :

یکی از مواردی که اکثر مسئولان باشگاه ها فراموش می کنند استفاده از خود ورزشکاران می باشد. اکثر ورزشکاران دوست دارند که دیده شوند. اگر شما در شبکه های اجتماعی قوی هستید و مثلا فالوورهای زیادی در اینستاگرام دارید سعی کنید ورزشکاران باشگاه خودتون رو نیز به دیگران نشان دهید. میتوانید بعد از هر چند پست یک پستتان به ورزشکاران خوب باشگاه اختصاص یابد و با قرار دادن عکس و مشخصات ، توضیحاتی در مورد آن ورزشکار بدهید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *